Vaše referencie..

So službami či už sťahovanie alebo prenájom dodávky som úplne spokojný a odporúčam túto spoločnosť. Super prístup a zohratý tím pracovníkov. Som nadmieru spokojný, všetko vybavené veľmi rýchlo. Ďakujem.

p. Tomáš Adam

Krupina

Ak potrebujete sťahovať, vypratať byt, ... , vrele odporúčam SME-sťahovanie.

Využil som ich službu a stretol som sa s rýchlou realizáciou mojej požiadavky, profesionalitou, ochotou a cenou. Majiteľ je ústretový, pozorný, starostlivý, to čo sľúbi, to aj splní.
Budem potrebovať za mesiac sťahovacie služby, obrátim sa znovu na na SME-sťahovanie a to odkazujem všetkým čo potrebujú takéto služby, aby tak urobili.

p. Marian pálka

Zvolen

Rýchlo, ochotne, promtne, precízne, dôsledne!!! Takto by som opísala moju skúsenosť pri sťahovaní firmou SME sťahovanie. Ďakujem veľmi pekne za pomoc! Určite vrelo odporúčam. Chlapci mi neskutočne pomohli a v prípade potreby sa opäť obrátim na Vás. ĎAKUJEM!

p. Zuzana D.

Krupina

Super servis, profi a parádne. Chalani nám sťahovali stage na divadlo a všetko prebehlo v najväčšom poriadku. Ďakujeme, vrelo odporúčame! 

Sejna

Banská Štiavnica

Sťahovacie služby spoločnosti SME sťahovanie využívame pre našich zákazníkov pre dovoz a vynášku nového nábytku a spotrebičov do bytov, či domov. So službami a profesionalitou sme veľmi spokojní. Odporúčam všetkým, komu záleží na profesionálnej a bezpečnej preprave svojich vecí.

URGELA, spol s.r.o.

Zvolen

Práve dnes som využil služby firmy SME pri vypratávaní bytu a za seba môžem firmu doporučiť, Už pri dojednaní termínu som mal dobrý pocit a ten mám aj teraz, ochotný personál jednoducho ľudia ktorí vedia čo robia. Za mňa 5 z 5. 

Slavomir Husenica

Brezno

Ďakujem za výborné služby, ochotní a šikovní pracovníci za krátky čas profesionálne zvládli sťahovanie rodinného domu.

p. Zuzana Krsjakova

Bratislava

Naši partneri